Przedszkole Zajączki Myszki Tygryski Sówki Kadra Z życia przedszkola...

 

WITAMY NA STRONIE PRZEDSZKOLA    

 

    T utaj możecie Państwo dowiedzieć się jak wygląda zabawa i praca w naszej placówce, czego dzieci uczą się i co poznają oraz w jakich uroczystościach czy imprezach biorą udział w całym roku kalendarzowym. Będziemy się starali sprostać Państwa oczekiwaniom, będziemy wspólnie pracować nad rozwojem naszej oferty programowej  a tym samym nad rozwojem naszej placówki. 

     Nasze przedszkole posiada bogatą historię, stanowi ono jednostkę Zespołu Szkolno - Przedszkolnego. Oddziały mieszczą się na parterze starego kompleksu Szkoły Podstawowej w Chudowie. Bliskie sąsiedztwo szkoły umożliwia nam korzystanie z obiektów takich jak: sala gimnastyczna, biblioteka szkolna, boisko szkolne czy plac zabaw. 

     Atutem Przedszkola w Chudowie są warunki terenowe wokół Zespołu Szkolno- Przedszkolnego. Spokój, czyste powietrze, leśne i polne otoczenie stwarzają warunki do zabawy i rozwijania zainteresowań  dzieci. Posiadamy zamknięty ogródek z huśtawkami, dużą piaskownicą   i torem sprawnościowym.  W pobliżu znajduje się nowoczesny ogólnodostępny plac zabaw dla dzieci. Jednym z wielu celów, które staramy się realizować jest dbałość o kondycję i sprawność fizyczną  najmłodszych.

     Pobliskie okolice dają możliwość obcowania z naturą,  możemy bezpośrednio obserwować środowisko przyrodnicze zmieniające się na przestrzeni pór roku. Staramy się zaciekawiać, rozwijać i rozbudzać ukryte w dzieciach potencjały poznawcze i talenty artystyczne. Organizujemy konkursy, uczestniczymy w wielu konkursach, jeździmy na wycieczki i zajęcia warsztatowe. Do współpracy staramy się włączyć ludzi ze lokalnego środowiska. Spotykamy się z ciekawymi ludźmi, z osobami prezentującymi różne zawody. 

 

Sobota 28.11.2020

Kontakt

 • Zespół Szkolno - Przedszkolny
  ul. Szkolna 52
  44-177 Chudów
 • 32 30 11530
  tel/fax 323011531

Aktualności

Kontakt

 • Zespół Szkolno - Przedszkolny
  ul. Szkolna 52
  44-177 Chudów
 • 32 30 11530
  tel/fax 323011531

Galeria zdjęć