• REGULAMIN BIBLIOTEKI
          Szkoły Podstawowej w Chudowie

1. Z biblioteki szkolnej mogą korzystać wszyscy uczniowie, nauczyciele i inni pracownicy szkoły oraz rodzice i opiekunowie naszej szkoły.
          2. Ze zgromadzonych w bibliotece zbiorów korzystać można wypożyczając je do domu, czytając lub przeglądając na miejscu, bądź wypożyczając w czasie zajęć lekcyjnych.
          3. Jednorazowo można wypożyczyć dwie książki na okres trzech tygodni.
          4. Uczniowie przygotowujący się do konkursów, olimpiad lub  z innych ważnych powodów mają prawo do wypożyczenia jednorazowo większej ilości książek.
          5. Czytelnicy zobowiązani są do dbałości o wypożyczone książki.
          6. Zauważone przy wypożyczaniu uszkodzenia należy niezwłocznie zgłosić bibliotekarzowi.
          7. Czytelnik zobowiązany jest odkupić zagubioną lub zniszczoną książkę lub oddać inną wskazaną przez bibliotekarza.
          8. W bibliotece należy zachować ciszę.
          9. Na terenie biblioteki obowiązuje zakaz spożywania posiłków oraz picia napojów.
          10. Czytelnicy opuszczający szkołę powinni zwrócić wszystkie wypożyczone książki do biblioteki na dwa tygodnie przez zakończeniem roku szkolnego. Pozostali uczniowie mogą wypożyczać książki na czas wakacji.
          11. W przypadku zmiany szkoły, czytelnik zobowiązany jest przed odejściem rozliczyć się z biblioteką.

• telefon:
            • 32 3011530 wew. 27