• Wracają TALENCIAKI!

• Już od 2 września można za każde 50 PLN wydane podczas dokonywania zakupów we wszystkich sklepach stacjonarny odebrać od kasjera kupon Talenciaka. "Talenciaki" można indywidualnie zeskanować wybierająć naszą szkołę lub wrzucić do skrzynek umieszczonych na terenie szkoły.

Kampania trwa od dnia 2 września 2024 r. do wyczerpania zapasów Nagród (produktów możliwych do zamówienia po uzyskaniu odpowiedniej liczby„Talenciaków”) lecz nie dłużej niż do dnia 31.10.2024 r.

Z zebranych punktów wybrane zostaną z katalogu nagrody dla naszych uczniów. W tym roku otzymaliśmy gry planszowe, piłki do gry w ręczną oraz tangramy.

Zachęcamy do udziału w akcji.

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

• Wakacje zbliżają się ku końcowi, a razem z nimi zblża się wrzesień.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025 odbędzie się 2 września w budynku szkoły w sali numer 8 według następującego harmonogramu.

Godzina 8.30 uczniowie klas 5 - 8

Godzina 9:30 uczniowie klas 2- 4

Uczniów klas 1 wraz z rodzicami zapraszamy na godzinę 10:30 do sali nr 8.

Zajęcia lekcyjne zgodnie z planem lekcji rozpoczną się 3 września w budynku szkoły.

tel/fax 323011531
        • ul. Szkolna 52