• SZLACHETNA PACZKA - relacja z wręczenia paczki Rodzinie

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.
          Patryk z mamą wspierali dzielnie wolontariuszy we wnoszeniu paczek na 3 piętro. Pani Beata płakała już na schodach widząc ilość paczek, a przy ich rozpakowywaniu na zmianę to się śmiała i ocierała łzy. Ciągle powtarzała, że tak dużo podarunków i że się nigdy w życiu tego nie spodziewała. Mały Dominik z zapałem rozrywał kolorowe papiery i z uśmiechem na twarzy przekładał paczuszki. Patryk po otwarciu paczki z wymarzoną serią książek powiedział, że to najlepszy prezent w życiu jaki dostał. Pani Beata z zachwytem i łzami w oczach ogląda firanki, mówi, że są przepiękne i jeszcze długo by nie było jej stać na taki zakup. Przymierza kurtki i buty, jest zachwycona. Czerwona kurtka sportowa to marzenie. Jest zachwycona ubrankami dla Dominika.

Co chce przekazać Tobie wolontariusz:
          Jako wolontariusz chciałabym serdecznie podziękować za owocną współpracę i wsparcie udzielone rodzinie. Szczególnie chciałabym podziękować za wykazaną troskę o potrzeby mamy i wszystkie dodatkowe rzeczy dla niej zebrane, które jak powiedziała były tylko
          w sferze marzeń. Dziękuję też za szczególny prezent książkowy dla Patryka i zabawkę dla Dominika.

Co chce powiedzieć od siebie rodzina:
          Pragniemy z serca podziękować. Brak mi słów - mówi pani Beata. Wszystko nas zaskoczyło, nie spodziewaliśmy się. Dziękujemy. Życzymy wszystkiego najlepszego. Niech wszelkie dobro do Państwa powróci ze zwielokrotnioną siłą. W tym roku będziemy mieć najwspanialsze i najbogatsze od wielu lat Święta Bożego Narodzenia.

Kartka z podziękowaniem od rodziny, zawartość kartki po kliknięciu.