• Zbiórka

• Szkoła Podstawowa w Chudowie ogłasza zbiórkę darów na rzecz podopiecznych Domu Dziecka w Orzeszu. Potrzebne są przede wszystkim artykuły szkolne (zeszyty, długopisy, kredki, klej, nożyczki, taśma klejąca, bloki rysunkowe, itp.) oraz artykuły higieniczne (mydło, żel pod prysznic, szampon, pasta do zębów czy proszek do prania). Artykuły można przynosić do szkoły do 20 września br. Za każdy dar serca z góry dziękujemy!!!

• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

• Wakacje nieubłaganie dobiegają końca, zatem zapraszamy wszystkich naszych uczniów, tych obecnych i przyszłych pierwszoklasistów.

1 września o godzinie 8.00 w Parafialnym Kościele odbędzie się msza święta w intencji uczniów, dyrekcji, nauczycieli i pracowników szkoły.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 dla uczniów klas II - VIII odbędzie się na sali gimnastycznej o godz. 9.00

Uczniowie przyszłych klas pierwszych wraz z rodzicami rozpoczną nowy rok szkolny o godzinie 10.00 na sali gimnastcznej.

• Dziękujemy!!!

• Dzięki inicjatywie Rady Sołeckiej Chudowa, nasza szkoła otrzymała dwa stoły do tenisa stołowego. Jest to sprzęt, który można szybko  i łatwo rozłożyć i wykorzystać na zajęciach wychowania fizycznego zarówno na sali gimnastycznej jak i na podwórku. Sprzęt na pewno będzie często i chętnie użytkowany przez naszych uczniów. Serdecznie dziękujemy !!!

• Podręczniki z religii oraz języka mniejszości niemieckiej.

• W roku szkolnym 2022/2023 dla wszystkich uczniów klas I- VIII z religii potrzebne bedą jedynie zeszyty lekcyjne.

Z języka mniejszości niemieckiej:

kl. II Hallo Anna neu 2  (tylko zeszyt ćwiczeń - Smartbuch)

kl. III Hallo Anna neu 3 (pod+ ćw)

kl. IV Wir smart  1 (pod+ ćw)

kl. V Wir smart 2 (pod+ ćw)

kl. VI bez podręcznika